Рада ухвалила закон про реєстр і хімічну кастрацію педофілів

Об этом сообщает bud-v-kurse.in.ua со ссылкой на СМИ.


Парламент підтримав створення реєстру педофілів і їхню хімічну кастрацію. Також збільшується тюремний термін за зґвалтування дитини — до 20 років.


Верховна Рада ввела примусову хімічну кастрацію для педофілів у віці від 18 років до 65 років і створила їхній відкритий публічний реєстр. За законопроєкт №6449 за основу і в цілому проголосували 247 депутатів при мінімально необхідних 226, передають Українські новини.


Покарання у вигляді примусової хімічної кастрації полягає у введенні засудженому антиандрогенних препаратів, що складаються з хімічних речовин, мета яких полягає в зменшенні лібідо і сексуальної активності. Згідно із законопроєктом, примусова хімічна кастрація не застосовуватиметься до осіб, які вчинили злочини у віці до 18 років, і до осіб у віці понад 65 років.


Також пропонується збільшити термін покарання за зґвалтування неповнолітньої позбавленням волі на строк від 7 до 15 років. При цьому зґвалтування, що спричинило особливо тяжкі наслідки, а також зґвалтування малолітньої карається позбавленням волі на строк від 10 до 15 років з примусовою хімічною кастрацією.


Рада також має намір ввести реєстр педофілів з доступом для правоохоронців і співробітників навчальних закладів, а також їхню добровільну хімічну кастрацію. За прийняття законопроєкту №6607 за основу проголосували 228 депутатів при мінімально необхідних 226.


Законопроєкт пропонує запровадити Єдиний реєстр осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи і статевої недоторканості неповнолітніх, і посилити відповідальність за злочини, вчинені проти статевої свободи і статевої недоторканості.


Доступ до реєстру отримають правоохоронці.


Право на отримання інформації про факт перебування конкретної особи в реєстрі мають також керівники дошкільних навчальних закладів, середніх навчальних закладів, позашкільних навчальних закладів, закладів охорони здоров’я або іншої установи, яка зобов’язана здійснювати нагляд за малолітніми особами або надавати їм послуги медичного, навчального і соціального характеру.


Передбачається хімічна кастрація педофілів, яка може бути застосована тільки на підставі добровільного звернення засудженого за такі злочини за рішенням суду і за наявності відповідного висновку судово-психіатричної і судово-медичної експертиз.


Хімічна кастрація передбачає заміну невідбутої частини покарання і може бути застосована тільки після 10 років відбування покарання.


Також забороняється умовно-дострокове звільнення для педофілів і збільшується тюремний термін за зґвалтування дитини — до 20 років. Повторне зґвалтування карається довічним ув’язненням.


Крім того, при насильницькому задоволенні пристрасті неприродним шляхом проти дітей або вчинене повторне або групою осіб такий злочин каратиметься терміном від 7 до 12 років, у разі спричинення особливо тяжких наслідків — 10-15 років.Джерело статті: “http://www.nikpravda.com.ua/рада-ухвалила-закон-про-реєстр-і-хіміч/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя