Путін непрозоро натякнув Зеленському, що не варто чіпати його кума

Об этом сообщает glasno.in.ua со ссылкой на СМИ.

Путін сьогодні у Владівостокє на Східному економічному форумі застеріг Зеленського від дій проти Медведчука і його партії: "Якщо сьогоднішня влада почне переслідування опозиції, то нічого доброго з цього не вийде... Було б дивно, якби почалося якесь закручування гайок... Вони не бігають по площах, не вимагають неможливого, вони працюють в рамках Конституції України, в рамках чинного закону. І на мій погляд, було б великою помилкою, якби робилися спроби заважати реалізації їхніх конституційних прав".

Медведчук, до речі, теж у Владівостокє зараз: його офіційно "делеговано партією" взяти участь в цьому форумі.

Це відповідь на те, що останнім часом Зеленський дозволив собі дуже жорстку публічну позицію щодо Медведчука. От і подивимось, наскільки принципово Зеленський готовий дотримуватись проголошеної ним політики.

Якщо президент все ж прогнеться перед Кремлем і відступиться від вже озвучених претензій до Медведчука – це дасть ще один козир до рук опонентів Зеленського.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Олексій ГОЛОБУЦЬКИЙДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1567695624-putin-neprozoro-natyaknuv-zelenskomu-shcho-ne-varto-chipati.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя