Вільно заходять на подвір’я і полюють на худобу: Хижаки тероризують мешканців Вінниччини (відео)

Місцева влада не реагує.

Об этом сообщает katalog-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

На Вінниччині, на кордоні з Молдовою, активізувалися вовки. Тварини вільно заходять на подвір’я та полюють на худобу, а в місцевого фермера за раз загризли десяток кіз. Місцева влада не реагує, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.

Подружжя Боднаревських тримають ферму із сотнею кіз. Кілька днів тому поголів’я погнали на пасовище, а над вечір на отару напав вовк. Звір навіть не злякався пастухів. "Вовк відбив 11 вівців у стаді. Інші втекли додому", — згадує фермер Микола Боднаревський.

Із 11 кіз, яких відбив від отари вовк, знайшли живою лише одну – Зозулю. Нині вона ледь тримається на копитах, а на шиї — сліди від зубів. Тварину лікували, кололи антибіотики.
По сусідству вовк напав на молоде теля. У зграї з’явилося поповнення, яке батьки вчать полювати, вважають місцеві. Справа у тому, що вовк зайшов на подвір’я і розірвав теля. Тепер жителі Нагорян ввечері на вулицю не виходять, бо чують, як просто посеред села виють вовки.

Така ж проблема з тваринами була і в минулому році, каже голова сільради. Тоді на допомогу кликав досвідчених єгерів. Утім, ті відмовилися. Вони кажуть, що стріляти по сіроманцям можуть лише в сезон полювання – від 4 листопада. Крім того, у зеленому лісі виглядіти хижака практично неможливо.

Натомість Микола чекати початку сезону полювання не збирається. За кількасот кілометрів на Закарпатті він вже знайшов вовчатників – професіоналів, що спеціалізуються на вилову і знищенні вовків.
Крім того, фермер хоче застрахувати свою отару, тоді за кожну втрачену козу – хоча б отримає компенсацію.


Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/vilno-zakhodiat-na-podviria-i-poliuiut-na-khudobu-khyzhaky-teroryzuiut-meshkantsiv-vinnychchyny-video-294041.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя