На Волині для Нацгвардії можуть придбати авто для патрулювання


У програмі профілактики правопорушень у Волинській області на 2016-2020 роки врахували придбання автомобіля для Національної гвардії України.

Про це йшлося під час пленарного засідання 25 сесії Волинської обласної ради 24 жовтня.

Депутати ухвалили зміни до обласної програми, передбачивши 550 тисяч гривень на придбання патрульного автомобіля для військової частини 1141 Нацгвардії. Автомобіль потрібен для забезпечення належних умов виконання завдань з охорони публічної безпеки та порядку, профілактики вчинення злочинів, у тому числі в місцях залягання покладів бурштину-сирцю, та оперативного реагування у випадку їх скоєння.

Як повідомляли раніше, військовослужбовці частини виконують завдання з охорони громадського порядку у Луцьку: 30 військовослужбовців працюють у складі одного власного автопатруля, чотирьох піших патрулів та чотирьох спільних з поліцією автопатрулів. Профілактичні заходи здійснюють також у районних центрах та інших населених пунктах області. 22 військовослужбовці частини залучаються до виконання завдань з попередження незаконного видобутку бурштину в районах області.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/na-volyni-dlia-natshvardiyi-mozhut-prydbaty-avto-dlia-patruliuvannia-/” Об этом сообщает versii.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя