Польський регулятор наклав рекордний штраф на учасника "Північного потоку-2"


Польський антимонопольний регулятор UOKIK оштрафував партнера російського "Газпрому" по проекту "Північний потік-2", компанію Engie Energy, на 172 млн злотих (40 млн євро)

Про це повідомляє Reuters. Об этом сообщает horoshienovosti.in.ua со ссылкой на СМИ.

Зараз регулятор аналізує, чи порушили "Газпром" і фінансові партнери "Північного потоку-2" законодавство про конкуренцію. Наразі UOKIK вирішив покарати зареєстровану у Швейцарії компанію Engie Energy, яка є "дочкою" французької Engie. Причина — відмова від співпраці з розслідуванням UOKIK.

"Ми попросили у компанії документи та дані щодо контрактів, укладених з "Газпромом". Компанія наполегливо безпідставно відмовлялася надавати нам запитувані документи та матеріали", — заявив у п’ятницю глава UOKIK Марек Нехцял.

За його словами, це спричинило значну затримку у діяльності регулятора із вивчення фінансування будівництва "Північного потоку-2". Тому UOKIK наклав на компанію штраф у 172 млн злотих, який є найбільшим в історії регулятора.

"Ми не знаємо, що на документах Engie. Імовірно, тому вони не хочуть їх відправляти", — додав Нехцял, зауваживши, що провадження щодо "Північного потоку-2" триває.

Engie Energy є однією з компаній, відповідальних за будівництво газопроводу "Північний потік-2".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що німецький Бундестаг хоче пом’якшити газову директиву Євросоюзу щодо трубопроводу "Північний потік-2". Однак під час голосування у четвер, 7 листопада, Бундестаг не зміг ухвалити потрібний законопроект. Ідею пом’якшення директиви підтримали 133 депутат з 355 необхідних. Засідання закрили і перенесли на 8 листопада.

Крім того, заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Качка заявив, що незважаючи на дії уряду Німеччини, Україна, Польща, а також країни Балтії знайдуть способи заблокувати будівництво "Північного потоку-2".


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/11/08/polskyy_regulyator_naklav_rekordnyy_shtraf_na_uchasnyka_quotpivnichnogo_potoku_2quot”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя