Зеленський призначив Нетужилова главою СБУ в окупованому Криму: що про нього відомо

Євген Нетужилов

Президент України Володимир Зеленський призначив Євгена Нетужилова главою управління Служби безпеки України в Автономній Республіці Крим. Об этом сообщает ladyportal.in.ua со ссылкой на СМИ.

Указ президента опубліковано на сайті глави держави.

Варто знати: Зеленський призначив низку керівників СБУ: перелік

Постійний представник президента України в АРК Антон Кориневич на своїй фейсбук-сторінці зазначив, що посада начальника Головного управління СБУ в Автономній Республіці Крим вкрай важлива і відповідальна.

Що відомо про Євгена Нетужилова?Євген Нетужілов народився 19 липня 1980 року у селі Біла Криниця на Херсонщині. У 2002 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого. Юрист, офіцер військового управління тактичного рівня. Має другу вищу освіту – закінчив Національний університет "Львівська політехніка" за спеціальністю "менеджмент зовнішньоекономічної діяльності".

В органах прокуратури (військової прокуратури) з 2003 року: слідчий, старший слідчий військової прокуратури Львівського гарнізону і в апараті військової прокуратури Західного регіону України. Учасник АТО на Донбасі. З 2015 по 2017 рік – заступник військового прокурора Південного регіону України. У 2018-2019 роках працював на держпідприємстві "Одеський авіаційний завод". З січня 2019 року проходив службу у Службі зовнішньої розвідки України.


Джерело статті: “http://24tv.ua/zelenskiy_priznachiv_netuzhilova_glavoyu_sbu_v_okupovanomu_krimu_shho_pro_nogo_vidomo_n1231071”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя