У Північній Ірландії знайшли скарб старовинних золотих монет на суму 100 тисяч фунтів

У Північній Ірландії знайшли скарб старовинних золотих монет на суму 100 тисяч фунтів

В Північній Ірландії два місцевих жителя зголосилися допомогти своєму другові знайти зникле кільце. Результатом їх пошуку стали випадково виявлені унікальні монети, які датуються XVI століттям, пише Metro. Об этом сообщает glavnews.in.ua со ссылкой на СМИ.

Згідно з повідомленням, 44-річний підприємець Пол Рейнард з міста Кінлі перебуваючи в гостях у 52-річний колеги Майкла Гвинна в ірландському місті Баллікасл, вони вирушили до поля, розташованого неподалік, щоб знайти втрачене там обручка.

З допомогою металошукача чоловікам вдалося виявити 84 золоті і срібні монети, вартість яких експерти оцінили у 100 тис. фунтів стерлінгів.

Серед знайдених монет є унікальні екземпляри — наприклад, монета Генріха VIII. Колекціонери за неї можуть викласти до 5 тис. фунтів і монета, викарбувана в 1546 році, у часи правління короля Едуарда VI, за яку готові викласти близько 2 тис. фунтів.

Обручку, яку втратив їх приятель, вони так і не знайшли.

Зараз знайдені монети вивчають фахівці.

zik.ua

...

Джерело статті: “http://gazetavv.com/news/world/1573568199-u-pivnichniy-irlandiyi-znayshli-skarb-starovinnih-zolotih.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя